Yanbakkal ile marketiniz, online market olsun!
marketler için online sipariş uygulaması, online market alışverişi, sanalmarket alışverişi, eve siparis, market alışverişi, market sanal, online market, gıda alışveriş, eve sipariş, eve market siparişi, getir de getirelim, gıda market, hemen getir, online market alışverişi, online sipariş sistemi, sipariş uygulamaları, sipariş verme uygulamaları, online sipariş sistemi

 

 

Marketinizi Online Sipariş Uygulaması İle Entegre Edin!

Yanbakkal, market ve bakkalları online sipariş alır hale getiren bir hazır sipariş uygulamasıdır. Uygulamamıza kolayca kayıt olup, kısa sürede sanal marketinizi kurarsınız. Müşteriler, marketinizi görür, ürünleri seçer ve sipariş oluşturur. Sipariş doğrudan size gelir. Siparişi adrese teslim eder ve tahsilatınızı yaparsınız. Arzu ederseniz ürün fiyatlarına ek olarak bir taşıma ücreti de belirleyebilirsiniz.

Nasıl Yaparım?

Marketinizi veya bakkalınızı online sipariş sistemine eklemek çok kolay!

01

Google Play veya App Store'dan Uygulamayı İndirin

Google Play veya App Store üzerinden Yanbakkal uygulamasını indirerek cihazınıza kurmalısınız. Ugulamamızı kurmak ve kullanmak ücretsizdir.

Yanbakkal uygulamasını indirin
02

Uygulamaya Kayıt Olun

Sol menüden Giriş komutunu seçin. Açılan menüden `Kurye Olmak İstiyorum` seçeneğini işaretleyin. Hesap bilgilerinizi tanımlayarak üye olun.

Üye ol
03

Sanal Market Genel Ayarları Yapın

Fotoğrafınızı yükleyin, aktif-pasif durumunuzu ayarlayın, taşıma bedelinizi ve taşıma limitinizi belirleyin, tahsilat ayarlarınızı tamamlayın. Son olarak Kaydet butonuna basın.

hemen getir, al getir, getir de getirelim
04

Sanal Market Mesainizi Ayarlayın

Uygulamamızda hangi günler, hangi saatler çalışacağınıza kendiniz karar veriyor ve ayarlıyorsunuz. Bunun için çalışacağınız günlerin yanındaki anahtarı açın ve saatleri ayarlayın.

Mesai saatlerinizi ayarlayın
05

Sanal Market Servis Bölgenizi Seçin

Hizmet vereceğiniz bölgeyi haritadan kendiniz seçebilirsiniz. Bunun için Ekle butonuna basın, haritadaki turuncu çemberin içine hizmet vermek istediğiniz bölgeyi alın ve Kaydet butonuna basın

Servis bölgenizi seçin.
06

Sanal Market Marketleri Belirleyin

Hangi marketlerden alışveriş yapcağınızı belirleyin. Burada belirleyeceğiniz isimler müşterilerin karşısına gelecek, onlar da bu marketlerden birini seçeceklerdir.

Siparişi tamamlarsınız.
07

Gelecek Siparişler Bekleyin

Müşterilerden sipariş geldikçe size bildirim gelecektir. Sipariş detaylarını görüp siparişi temin edip müşteriye teslim ederek kazanacaksınız.

Siparişler tarafınıza ulaşacak.

Hemen Başla!

Marketinizi ya da bakkalınızı mobil uygulama aracılığı ile online sipariş alabilir hale getirmek istiyorsanız, hemen başlayın!


Uygulamayı indir, siparişlere başla!

ANDROID IOS

İŞ İLANI!

Hiç bir sermayeye ihtiyaç duymadan on binlerce üründen oluşan marketinizi açın, satışa başlayın, siparişleri alın ve adreslere teslim edin. 

Sipariş başına alacağınız hizmet bedeli ile kazancınıza kazanç katın. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ÜYE OL

Güncellemelerimizden ve duyurularımızdan haberdar olmak için üye olabilirsiniz..