online market alisverisi, eve siparis, sanal market alışverişi, online market, market sanal, market alışverişi, al getir, hemen getir, gıdamarket, eve sipariş getiren marketler

Sıkça Sorulan Sorular

YanBakkal, bir markette olabilecek herşeyi, marketteki fiyatıyla eve servis getiren bir mobil uygulamadır. Yanbakkal uygulaması, market alışverişi yapmak isteyenlerle, siparişleri toplayarak müşterilere götürüp kazanç elde etmeyi isteyen kişileri bir araya online market alisverisi platformudur.

Tanıtım videolarımızı izlemek için tıklayınız.

Alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak bunun için vaktiniz yok. İş yerindesiniz ve mesainiz çok yoğun. Yorgunsunuz. Hastasınız. Canınız istmiyor. Market, kasap, manav ya da mahalle pazarı biraz uzak. Beklenmedik misafiriniz geldi. Temizlik yapıyorsunuz. Öyle bir dizi ya da maç var ki ekrana kilitlenmiş durumdasınız. Spor yapıyorsunuz. Ailece sinemaya gittiniz. Market rafları arasında dolaşmak istemiyorsunuz. Poşetleri taşımak gözünüzde büyüyor...

İşte size akla ilk gelen onlarca sebep. Çözümü ise çok basit: Bir online market alisverisi uygulaması olan Yanbakkal'ı yükleyin, verin siparişi. Siz kendinize vakit ayırırken, Yanbakkal sizin için alışverişinizi zaten gitmeyi düşündüğünüz marketlerden yapsın ve kapınıza kadar getirsin. Hem de ürünleri satın aldığımız market fişinde ne yazıyorsa onu ödeyin.

Yanbakkal Sanal Market Uygulamasında ürünlerin bedeli ve siparişin kapınıza kadar getirilmesi hizmetinin karşılığı olarak "Taşıma Bedeli" ödemesi yaparsınız. Ürünler kapınıza getirildiğinde ürünlerin bedelini market fişi karşılığında ödersiniz. Taşıma bedeli tutarını ise kuryeler kendileri belirlemektedirler. Kuryeyi seçerken hangi kuryenin ne kadar taşıma bedeli aldığı görülmektedir.

Yanbakkal Sanal Market uygulaması, internet üzerinden market siparişi vermek isteyen müşteriler ile bu müşterilerin siparişlerini temin ve teslim edip gelir elde etmeyi isteyen kişileri bir araya getiren bir platformdur. Bu platform her iki tarafın da haklarını azami şekilde koruyacak şekilde planlanmıştır.  

Ürünlerin ücreti kapıda ödendiği için müşteri açısından bir risk bulunmamaktadır. Yanıltıcı veya aldatıcı siparişleri engellemek için ise eğer kurye isterse sipariş aşamasında müşteriden "taşıma bedeli"ni kredi kartı ile online alarak güvence altına alırız. Bu bedel siparişin iptal edilmesi durumlarında geri ödenir.  

Müşteri siparişini verdikten sonra, Yanbakkal'ın siparişi görüp kabul etmesine kadar geçen süre içinde Müşteri siparişini iptal edebilir. Ya da teslimat süresi içinde sipariş teslim edilmemişse müşteri siparişi yine iptal edebilir. Bu durumda ödenen hizmet bedeli kesintiye uğramadan müşteriye geri iade edilir.  

Yanbakkal'ın siparişi kabul etmesinden teslim süresi bitene kadar geçen sürede sipariş iptal edilemez. Fakat teslimat esnasında ürünleri kontrol edip alırken istenilen ürünlerde eksiklik olması, ayıplı veya kusurlu olması gibi sebeplerle müşteri siparişteki tüm ürünleri kabul etmeyebilir. Bu durumda eğer ödenmişse taşıma bedeli kesintiye uğramadan müşteriyenin kredi kartına geri iade edilir.  

Yanbakkal'ların hizmet performansları müşteriler tarafından puanla değerlendirildiğinden uygulamamız Yanbakkal'lara müşteri memnuniyetine dikkat etmeleri noktasında destek olmaktadır.

Yanbakkal uygulamasında ürünlerin fiyatları gözükmemektedir. Çünkü uygulamamızda piyasadaki tüm marketlerde satılan onbinlerce ürün bulunmaktadır. Takdir edersiniz ki, çeşitli sebeplerle fiyatların sürekli değiştiği serbest piyasa ekonomisinde yüzlerce marketteki onbinlerce ürünün fiyatını doğru şekilde sunmak mümkün değildir. Bu sebeple ürün fiyatları gösterilmemektedir.  

Ancak Yanbakkal zaten size yakın olan ve bildiğiniz marketlerden alışveriş yapar; siparişi alıp ürünleri temin ettikten sonra size getirmeden önce alışveriş tutarını uygulama üzerinden size gönderir. Ödemeyi kapıda, marketten alınan fişi ve ürünleri görüp teslim aldıktan sonra yaptığınız için sistemin hiç bir riski yoktur. Herhangi bir sebeple ürün ya da ürünleri kabul etmeme ve ücretini ödememe hakkınız bulunmaktadır.

Kendine güvenen herkes, herhangi bir sermaye ortaya koymadan ücret ödemeden Yanbakkal olabilir. Nasıl Yanbakkal olunur, ne kadar kazancı vardır, mesaisi ne kadardır vb. sorularınız için buraya tıklayınız.

best web authoring software

SORU FORMU

Yukarıda cevap bulamadığınız sorularınızı sorun cevaplayalım.

İŞ İLANI!

Hiç bir sermayeye ihtiyaç duymadan on binlerce üründen oluşan marketinizi açın, satışa başlayın, siparişleri alın ve adreslere teslim edin. 

Sipariş başına alacağınız hizmet bedeli ile kazancınıza kazanç katın. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ÜYE OL

Güncellemelerimizden ve duyurularımızdan haberdar olmak için üye olabilirsiniz..