Yanbakkal Nedir?
online market alışverişi, sanalmarket alışverişi, eve siparis, market alışverişi, market sanal, online market, gıda alışveriş, eve sipariş, eve market siparişi, getir de getirelim, gıda market, hemen getir, online market alışverişi, online sipariş sistemi, sipariş uygulamaları, sipariş verme uygulamaları, online sipariş sistemi

YanBakkal, istediğiniz marketten istediğiniz ürünü, hem de marketteki fiyatıyla eve siparis getiren sanal market alışverişi uygulamasıdır. Aynı zamanda Yanbakkal ile marketinizi, hiç bir ücret ödemeden, online sipariş alan market haline getirebilirsiniz.

NEREDEN İSTERSENİZ

Ürünler bildiğiniz, tanıdığınız, alışveriş yaptığınız yakınlardaki marketlerden toplanarak getirilmektedir.

HIZLI TESLİMAT

Verdiğiniz siparişler 45 dakikaya kadar verdiğiniz adrese teslim edilmektedir.

KAPINIZA TESLİMAT

Siparişleriniz market fişi ile kapınıza kadar getirilip kapıda ödeme ile teslim edilmektedir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Yanbakkal uygulaması, market alışverişi yapmak isteyenlerle, siparişleri toplayarak müşterilere götürüp kazanç elde etmeyi isteyen kişileri bir araya getirir.

01

Google Play veya App Store'dan Uygulamayı İndirin

Google Play veya App Store üzerinden Yanbakkal uygulamasını indirerek cihazınıza kurmalısınız. Ugulamamızı kurmak ve kullanmak ücretsizdir.

Yanbakkal uygulamasını indirin
02

Reyonlarımızdan Ürünleri Seçin

On binlerce ürünün bulunduğu sanal marketimizi gezerek eve siparis getirilmesini istediğiniz ürünleri sepetinize atabilirsiniz.

Market sanal
03

Teslimat için Market ve Kurye Seçin

Getirilmesini istediğiniz ürünlerin hangi marketlerden satın alınmasını ve kimin tarafından evinize gerilmesini istiyorsanız bu aşamada seçersiniz.

hemen getir, al getir, getir de getirelim
04

Sadece Taşıma Bedelini Ödeyin

Sadece ilk siparişinizde sipariş aşamasında kredi kartınızdan "taşıma bedeli"ni tahsil ediyoruz. Sonraki siparişlerinize taşıma bedelini de ürünlerin ücretini de kapıda ödersiniz.

Taşıma Bedelini ödeyerek siparişi oluşturun
05

Ürünleri Teslim Alın

Seçmiş olduğunuz ürünler, seçmiş olduğunuz marketten, seçmiş olduğunuz kurye tarafından evinize kadar getirilir. Ürünleri kontrol edip ürün bedelini ödersiniz.

Ürünler Yanbakkal tarafından evinize getirilir.
06

Siparişi Sonlandırın

Sipariş işleminin başarıyla sonlandırıldığına dair uygulama üzerinden onay verirsiniz. Böylece kuryenin taşıma ücretini kendisine transfer ederiz.

Siparişi tamamlarsınız.
07

Uygulama İle İlgili Daha Fazla Bilgi

Uygulamanın kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için uygulamanın her sayfasında bulunan "info" butonlarını kullanabilirsiniz.

Online market alışverişi uygulamamız ile ilgili daha fazla bilgi
Adresinin Bulunduğu Bölgede Yanbakkal Var mı?

"Yanbakkal" İsmi Nereden Geliyor?

80'li yıllara kadar, henüz "süper", "hiper", "mega" marketler AVM'ler açılmadan önce mahallelerde birkaç bakkal bulunurdu. Her ailenin sürekli alışveriş yaptığı genelde kendine en yakın bir bakkalı olurdu. Bakkal denilen insanlar sıradan esnaf değildi. Genelde akrabamız, ailemizin yakın dostu, komşumuz ya da ahbabımızdı. En azından herkes tarafından tanınır ve bilinirlerdi. Bakkala girdiğinizde -şimdilerde olduğu gibi- sadece alışveriş yapılmaz; konuşulur, sohbet edilir, dertleşilirdi. Bakkallık sadece alışveriş işi değildi. Salınan sepetlere koşturulan, eline sıkıştırılan para ile gelen çocuklarla ilgilenilen, müşterilerin dertleri ile dertlenilen, sevinçleri ile mutlu olunan... Kısacası onlara dost olunan bir işti. Bakkal hep yanı başımızdaydı. "Nereden alayım anne?" sorusuna verilen cevap hep aynıydı: YANBAKKAL' dan...

Biz de bu maksatla yola çıktık. Her ne kadar online market alışverisi piyasasında rekabet olsa da biz o eski bakkallar gibi ilkeli hareket ettiğimizden eve siparis market alışverişi işinde önlerde olduğumuzu düşünüyoruz. Bu konuda iddialıyız çünkü farklıyız:

  1. Hepsinden önemlisi biz sadece eve siparis hizmetinden kazanıyoruz. Genelde piyasada alışılageldiği gibi ürünlerin ücretlerini artırıp "taşıma ücretsiz" demiyoruz. Eve siparis olarak getirdiğimiz ürünler istediğiniz marketten alınıp getiriliyor. Marketten aldığımız fiş ile teslim ediyoruz, fişte ne yazıyorsa onu talep ediyoruz, fazlasını değil.
  2. Uygulamamız dünyanın her yerine sipariş vermeye uygun tasarlanmıştır. Yeterki bir kişi ben bu bölgede dağıtım yapabilirim desin. Bu sebeple çok hızlı yayılıyoruz.
  3. Sanal market alışverişi üzerine uygulamamızda market, manav, kasap, kebapcı, pideci, dönerci, semt pazarı vs. sınırı yok, her yerden -kanunların izin verdiği ölçüde- her ürünü getirebiliriz.
  4. Geleceğe umutla bakan, genç, dinamik ve 21.yüzyıl becerileri ile donanmış alanında uzman bir ekibimiz var.

İŞ İLANI!

Hiç bir sermayeye ihtiyaç duymadan on binlerce üründen oluşan marketinizi açın, satışa başlayın, siparişleri alın ve adreslere teslim edin. 

Sipariş başına alacağınız hizmet bedeli ile kazancınıza kazanç katın. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ÜYE OL

Güncellemelerimizden ve duyurularımızdan haberdar olmak için üye olabilirsiniz..