Kazanmaya Var mısın!

Yanbakkal uygulaması aracılığı ile müşterilerin market siparişlerini alın, teslim edin ve kazanın.

Detaylar için videomuzu izleyin
iş kur iş bul iş ara kendi işini kur kurye ek iş part time iş yarı zamanlı iş tam zamanlı iş full time emekli öğrenci apartman görevlisi ek iş öğrenci ek iş

Ne iş yapacaksınız?

Müşterilerden gelen siparişleri, müşterinin istediği marketten satın alıp, müşterinin adresine teslim edeceksiniz.

Çalışma Alanınız

Çalışma alanınızı harita üzerinden kendiniz istediğiniz gibi belirlersiniz. 100 metre ile 5km arasında bir alan tanımlayabilirsiniz. Belirlediğiniz alan içindeki müşterilerimiz sipariş verip sizi seçtiklerinde sipariş size düşer. 

Mesai Saatleriniz

Mesai saatlerinizi ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı olmak üzere belirleyebilirsiniz. İster haftada 1 gün ister her gün çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman kendinizi pasife alarak sipariş kabul etmeyebilirsiniz.

Marketler

Alışveriş yapacağınız marketleri kendiniz belirlersiniz. Sizin belirlediğiniz marketler müşteriye listelenir. Müşteri bu marketlerden birini seçerek sipariş verir. Ne kadar çok market tanımlarsanız sipariş alma şansınızı artırırsınız. 

Nasıl Kazanırsınız?

Müşteri, kapısına kadar getirilen sipariş için bir "taşıma bedeli" öder. Her kurye taşıma bedelini kendi belirler. Kazancınız, müşteriden alınan taşıma bedelidir.

Kazancınız Ne Olur?

Kuryenin net kazancı müşteriden sipariş başına alınan taşıma bedelidir. Teslim ettiğiniz her sipariş için bu bedeli almaya hak kazanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Masrafınız Ne Olur?

Masraflarınız, sipariş başına ödenen "uygulama altyapı hizmet payı" ile eğer kullanacaksanız aracınızın giderleridir. 

Apartman Görevlileri

Çalıştığınız binalarda uygulamamızın tanıtımını yaparak kısa sürede müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Bina sakinleri, ürünleri görüp sipariş sürecini takip etmenin keyfine varacaklardır.

Market Sahipleri

Uygulamamızı kullanarak, daha fazla müşteriye ulaşıp sipariş potansiyelinizi artırabilir ve çok daha profesyonel bir sipariş hizmeti sunabilirsiniz.

Aslında Herkes

Yanbakkal uygulaması, çalışma bölgesi, mesai saatleri, market seçimi, kazanç belirleme noktalarında kuryeye özgürce seçim imkanı sunduğu için ek gelir isteyen herkes için çalışma imkanı sunmaktadır.

Sitelerle Anlaşın

Servis hizmeti verilmeyen site veya bina yöneticileri ile irtibata geçerek uygulama tanıtımını yapabilir ve hızlıbir şekilde kendi müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. (Tanıtım broşürü gönderebiliriz)

Marketlerle Anlaşın

Alışveriş yaptığınız marketlerle görüşerek ürün fiyatları üzerinden iskonto ya da sipariş sayısı üzerinden pirim anlaşması yapabilir, ürünler üzerinden de kazanabilirsiniz.

Masraflarınızı Azaltın

Kazanç artırmanın en etkili yöntemi masrafları azaltmaktır. En önemli masrafınız yakıt olacağı için imkanlarınız ölçüsünde daha dar bölgelerde çalışıp bisiklet ya da elektrikli bisiklet seçeneklerini düşünebilirsiniz.

Yanbakkal'a kurye olmak için

HEMEN BAŞLAYIN

İŞ İLANI!

Hiç bir sermayeye ihtiyaç duymadan on binlerce üründen oluşan marketinizi açın, satışa başlayın, siparişleri alın ve adreslere teslim edin. 

Sipariş başına alacağınız hizmet bedeli ile kazancınıza kazanç katın. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ÜYE OL

Güncellemelerimizden ve duyurularımızdan haberdar olmak için üye olabilirsiniz..